KoberovyFBCDKA
6:5 sam. náj.(2:1,3:2,0:2)
ne 6. 10. 2024 17:00 @ SC Železný Brod, Divize, 4. kolo

Muži vezou z Železného Brodu bod

Čtvrté kolo divize C poslalo muže opět na sever, tentokrát do haly v Železném Brodě, kde sehrály utkání proti Koberovým.

MUŽI A

TJ SOKOL KOBEROVY x FBC KAMAT DOBRUŠKA  6:5pn (2:1,3:1,0:2)

sestava: Tuček (König) - Oubrecht, Pekárek, Jakubský, Neuman, Čtvrtečka - Kosař, Holeček, Kulhánek, Čejpa, Hejhal - Matějů, Chaloupka, Kollert J., Kollert D., Hanuš
branky a asistence: Neuman (Holeček), Čtvrtečka (Neuman), Jakubský (Neuman), Jakubský (Oubrecht), Jakubský (Neuman)

zásahy brankářů: Tuček - 21

Třetí venkovní utkání v sezóně sehráli muži proti Sokol Koberovy. V utkání se dařilo zpočátku více domácím, kteří už po šesti minutách vedli 2:0. Snížení přišlo až v šestnácté minutě z hole Neumana, který využil přesilovou hru Dobrušky. Zkraje druhé třetiny srovnal skóre utkání Čtvrtečka, ale to na nějakou chvíli bylo od dobrušťáků vše. Domácí pak převzali otěže utkání a třemi brankami odskočili Dobrušce. Naši muži stačili ještě v závěru třetiny opět využít přesilovku a Jakubský snížil na 3:5. Ve třetí třetině za to dobrušťáci vzali a hnali se za vyrovnáním. Branka ale dlouho nepřicházela až čtyři minuty před koncem snížil na rozdíl jedné branky Jakubský. Ten samý hráč se o minutu později trefil znovu a Dobruška stáhla náskok domácích a posunula utkání do prodloužení. Tam se ale žádný tým brankově neprosadil, a přišly na řadu nájezdy, ze kterých s jedním proměněným pokusem byli úspěšnější domácí, kteří tak berou bod navíc. Muži tak po čtyřech odehraných kolech drží druhou příčku v tabulce divize C a další utkání je čeká hned tuto sobotu na domácí palubovce proti Jičínu.

Komentář domácích Buriánek Adam (Asistent trenéra): Dnes byl ve vzduchu plný bodový zisk. Lídr tabulky dělal 2 třetiny sparring partnera a byla škoda, že jsme nebyli schopni odskočit větším rozdílem. Ve 3. třetině soupeř tlačil a využil našich individuálních chyb. Díky bezchybnému výkonu Tomika Starého v brance jsme utkání dotáhli do vítězného konce. Amtosféra od našich fans byla opět perfektní, doma se vidíme znovu 20. 10. na utkání s Jičínem.

Komentář hostů Grulich Václav (Vedoucí): Zápas se hodnotí velice jednoduše, 2 třetiny jsme byli ještě na cestě z Dubrušky sem. Pomohli nám hlavně přesilovky, kvůli kterým jsme se dostali do zápasu a pak to bylo hlavně o bojovnosti, kterou jsme předvedli na konci. Děkuji soupeřům, pořadatelům a rozhodčím. Posíláme pozdrav všem do Dobrušky a za týden jedeme dál.