Muži C a elévové uzavřeli sezónu, muži B vystříleli dvě výhry. Juniorky stále neporaženy a domácí utkání mají za sebou starší žáci B. V neděli pak odehráli další turnaj naši nejmenší v minipřípravce.
Celkem pět dalších družstev se o víkendu představilo v akci. Turnaj odehráli muži i ženy B, dařilo se dorostencům a v neděli hráli také mladší žáci a žákyně.
ŽENY B
FBC DOBRUŠKA B x OREL PŘELOUČ 3:0
FBC DOBRUŠKA B x TJ JABLONNÉ N/O 14:4
Ženy B si užily turnaj v Přelouči. Sice se vítězství v prvním utkání proti dobře bránícím domácím hráčkám rodilo pomalu, ale nakonec se herní převaha projevila a ženy zvítězily s nulou vzadu. To druhé utkání byla střelnice, kterou si dobrušské hráčky otevřely a Jablonnému nasypaly celkem 14 branek. Ženy B jsou tak dvě kola před koncem na třetí příčce tabulky 2. ligy žen.
MUŽI B
FBC DOBRUŠKA B x TATRAN KOBRA HOSTINNÉ 3:4
FBC DOBRUŠKA B x FBK TJ SVITAVY 2:4
Mužské béčko nenavázalo na poslední turnaj a tentokrát se vrací bohužel bez bodu, i kdyz to v obou utkání byly vyrovnané výsledky. Proti Hostinnému mocně dotahovali muži ve třetí třetině ale poslední vyrovnávací branku už nepřidali. Proti Svitavům to také nevyšlo a gólovou ztrátu, kterou muži nabrali za první dvě třetiny, se již nepodařilo stáhnout. Další turnaju čeká béčko v neděli, opět v Pardubicích.
DOROSTENCI
FBC DOBRUŠKA x FBC SION DDM-NG 9:8
FBC DOBRUŠKA x 1.FBC POLIČKA 3:2pn
Dorost si z hradecké haly ve Třebši přivezl dvě výhry. Turnaj zhodnotil trenér T. Tuček: “V prvním zápase jsme hned v úvodu využili podcenění zápasu soupeřemc bohužel až do 3 třetiny jsme byli o něco pozadu a soupeř měl většinu času 3 góly náskok a zdálo se být jasno. Velkým odhodláním tlakem a disciplínou včetně 3. útoku jsme ale dokonali obrat a v posledních sekundách už jsme nic nedovolili. V druhém zápase jsme těžce cítili jak byl 1 zápas náročný i tak se nám dařilo být při nejmenším vyrovnaným soupeřem a nakonec zvládnout nájezdy. Vítězství bylo o to cennější že kluci samy u rozhodčího odvolali gól který padl po hře na zemi. Děkujeme chlapům z áčka za společné tréninky, které nás hodně posouvají.”
MLADŠÍ ŽÁKYNĚ
Holky odehrály další turnaj a to ve Rtyni. Tam odehrály celkem pět utkání proti dvěma týmům Jičína, Svitavům, Pardubicím a domácí Rtyni. Holky si turnaj užily a znovu ukázaly co se naučily.
MLADŠÍ ŽÁCI
FBC DOBRUŠKA x FBK TJ SVITAVY 3:0
FBC DOBRUŠKA x FBC HRADEC KRÁLOVÉ 6:2
FBC DOBRUŠKA x FBK ORLICKO-TŘEBOVSKO 0:3
FBC DOBRUŠKA x OREL RTYNĚ V PODKRKONOŠÍ 0:2
Mladší žáci na domácím turnaji byli z poloviny úspěšní. V prvních dvou zápasech si hladce poradili se svými soupeři, naopak v ve třetím a čtvrtém utkání se neprosadili střelecky a tak vyšly v těchto utkáních na prázdno.