FBCDKABohemians
3:5(0:0,3:3,0:2)
so 5. 10. 2024 19:00 @ SH Pulická Dobruška, ČEZ Extraliga, 4. kolo

Bodlinky přivítají klokanky

V rámci 4. kola ČEZ EXTRALIGY se v dobrušské sportovní hale Pulická utkají domácí hráčky FBC KAMAT Dobruška proti pražským FBŠ Bohemians

FBŠ BOHEMIANS

Sobotní soupeřky mají za sebou již tři utkání v tomto ročníku. Připsaly si výhru, prohru a remízu. Nejprve si v prvním kole poradily s brněnskými Židenicemi poměrem 8:2. Následně stejným výsledkem podlehly v pražském derby Chodovu a minulý týden přivezly klokanky bod za remízu a následnou prohru v prodloužení z Ostravy, kde se utkaly s tamním FBC. Bodově táhne Bohemians trio Aneta Faltová, Radka Korbelářová a Lucie Seifertová, které mají po úvodních třech kolech shodně na kontě tři kanadské body. Branku klokane hájí duo Anita Vlachová a Eliška Svrčková, která mají úspěšnost zákroků 88,24 resp. 78,00 procent.

FBC KAMAT DOBRUŠKA

Domácí hráčky mají za sebou první starty v nejvyšší soutěži. V úvodních dvou utkáních se utkaly nejprve v domácí premiéře s Olomoucí, a minulý víkend se dobrušťačky představily v pražské Stodole proti Tatranu. Obě dvě utkání měly společné dobré vstupy do prvních třetin, kdy dobrušťačky dokázaly herně i výsledkově držet se soupeřkami krok. A také měla obě utkání společné, že postupem času se projevily zkušenosti obou soupeřek, které trestaly individuální chyby dobrušských hráček. Velkým příslibem je ale skvělá kondiční a fyzická připravenost dobrušských hráček a velké nadšení a přístup k samotným zápasům.

sobota 5. 10. 2024 | 19:00 | hala Pulická |  FBC Kamat Dobruška  vs.  FBŠ Bohemians