Související zápasy

Muži C a dorostenky mají po jedné výhře

Do sezóny vstoupily také dorostenky, a domácím turnajem odstartovali královehradeckou ligu také Muži C.

MUŽI C

FBC DOBRUŠKA-DOBRÉ C  x  FBC SOKOL CHLUMEC N/C   8:4
FBC DOBRUŠKA-DOBRÉ C  x  FBK JIČÍN B   6:9

Družstvo mužů C si proti Chlumci poctivě budovalo po celý první zápas náskok, který jim zaručil první body v novém ročníku. To naopak ve druhém zápase Jičín zkraje zápasu vybudoval tříbrankový rozdíl, který se už doberákům nepodařilo smazat a ve druhém utkání tak podlehli Jičínu.

DOROSTENKY

FBC DOBRUŠKA  x  FTC VYSOKÉ MÝTO  2:4
FBC DOBRUŠKA  x  FBK SVITAVY  5:2

Dorostenky zahájily sezónu ve Vysokém Mýtě. Ale první polovinu prvního utkání proti domácím hráčkam, jako kdyby na hřišti vůbec nebyly. Soupeřky je předčily ve všech aspektech hry a dobrušťačky se probraly až od druhé třetiny, kdy začaly být Vysokému Mýtu důstojnými soupeřkami. Třetí třetina to bylo jiné kafe a Dobruška se hnala za vyrovnáním, které se již nepovedlo. První polovina utkání s domácím celkem je tak velkým strašákem do další části sezóny. Že takto se k utkání přistupovat nedá ukázaly holky hned ve druhém nedělním souboji proti Svitavům. Těm kromě několika protiútoků za celé utkání nedovolily dobrušťačky nic a skvělým výkonem si vybojovaly vítězství 5:2.